Usługi komercyjne

Opieka domowa nad osobami starszymi zyskuje coraz większą popularność. Wiele rodzin, nie chcąc oddawać swoich rodziców do domów spokojnej starości, decyduje się na zatrudnienie osoby do opieki w domu podopiecznego. Społeczeństwo coraz szybciej się starzeje, a co za tym idzie, coraz więcej osób potrzebuje lub będzie potrzebowało odpowiedniej pomocy.

Dotychczas jedyną możliwością w podobnej sytuacji było umieszczenie seniora w ośrodku pobytu stałego la osób starszych, jednak oznaczało to opuszczenie przez osobę starszą swojego domu i zwykle pogorszenie komfortu jej życia.

Nowa usługa opieki domowej jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby zapewnić najlepsza opiekę dla swoich bliskich.

W NZOZ ABIMED specjalizujemy się w dostarczaniu spersonalizowanej pomocy seniorom tam, gdzie czują się najlepiej i najbezpieczniej. Bardzo ważnym aspektem jest dla nas właśnie bezpieczeństwo i satysfakcja naszych podopiecznych oraz ich rodzin. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdemu podopiecznemu zapewnić dokładnie taką pomoc, jakiej potrzebuje.

Czym jest opieka domowa?

Opieka domowa seniora jest doskonałym rozwiązaniem, w momencie kiedy chcemy zapewnić seniorowi spokojną i bezpieczną przestrzeń. Tego typu pomoc ma szczególną wagę dla klientów, którzy mają poważne problemy zdrowotne i z tego powodu wymagają stałego monitorowania.

Naszymi podopiecznymi są często osoby po hospitalizacji lub osoby starsze, które wymagają stałej opieki pielęgniarskiej czy medycznej.

Zalety opieki domowej:

  1. Brak potrzeby opuszczania własnego domu.
  2. Kompleksowa pomoc.
  3. Bezpieczeństwo.
  4. Niezależność i swoboda osoby starszej.
  5. Towarzyszenie w czynnościach dnia codziennego.
  6. Nie ma konieczności rozdzielenia małżonków.
  7. Dostosowanie usługi do stanu i wymogów seniora.
  8. Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego

Cennik:

Pakiet 1 – 10 wizyt dwa razy w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 19.00 (500zł)

Pakiet 2 – 20 wizyt według uzgodnień z klientem (1000zł)